Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

980 itemFiltreleri temizle

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Oasis Staff +11Reverse · Staff8.240 TL24,7 GBOreadsOyuncu11 ilan8.240 – 31.800 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - White Tiger +1Reverse · Jamadar9.999 TL42,7 GBPandoraOyuncu11 ilan9.999 – 23.999 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +5Reverse · Dagger10.600 TL31,7 GBOreadsOyuncu11 ilan10.600 – 34.999 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Ruahue +8Unique · Priest Weapon25.990 TL77,8 GBOreadsOyuncu11 ilan25.990 – 49.999 TLDeğişmedi
Fire Rain Windforce +11Reverse · Bow41.000 TL122,8 GBOreadsOyuncu11 ilan41.000 – 50.000 TLDeğişmedi
Double Dragon Claw Jamadar +5Reverse · Jamadar60.935 TL154,3 GBDestanOyuncu11 ilan60.935 – 79.999 TL4 sa önce
Hepa's Exceptional Raptor +7High Class · Long Spear1.850 TL8,1 GBAgarthaOyuncu10 ilan1.850 – 5.999 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Impact +7High Class · Two-handed Club1.950 TL10,3 GBFelisOyuncu10 ilan1.950 – 6.999 TLDeğişmedi
Trainer Kate Faun +7Unique · Staff2.148 TL6,4 GBOreadsOyuncu10 ilan2.148 – 9.900 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Impact +5Reverse · Two-handed Club2.890 TL9,8 GBZeroOyuncu10 ilan2.890 – 6.499 TLDeğişmedi
Lousy Pickpocket Raum +7Unique · Dagger3.150 TL9,4 GBOreadsOyuncu10 ilan3.150 – 17.000 TLDeğişmedi
Lugias +5Reverse · Spear3.300 TL8,4 GBDestanOyuncu10 ilan3.300 – 8.000 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Wirinom +7Unique · Two-handed Sword3.400 TL10,2 GBOreadsOyuncu10 ilan3.400 – 19.999 TLDeğişmedi
Cold-Hearted Dagger +9Unique · Dagger3.999 TL12,0 GBOreadsOyuncu10 ilan3.999 – 62.980 TLDeğişmedi
Restricted Diet Windforce +7Unique · Bow3.999 TL12,0 GBOreadsOyuncu10 ilan3.999 – 9.999 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - White Tiger +5Unique · Jamadar3.999 TL12,0 GBOreadsOyuncu10 ilan3.999 – 9.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +8High Class · Long Spear5.500 TL24,0 GBAgarthaOyuncu10 ilan5.500 – 9.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Adaga +8Unique · Shield10.198 TL36,4 GBMinarkOyuncu10 ilan10.198 – 69.999 TLDeğişmedi
Raptor +9Reverse · Long Spear14.950 TL50,9 GBZeroOyuncu10 ilan14.950 – 29.999 TLDeğişmedi
Iron Bow +14Reverse · Bow16.500 TL59,4 GBDryadsOyuncu10 ilan16.500 – 59.750 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Moonlight +1Reverse · Jamadar16.699 TL42,3 GBDestanOyuncu10 ilan16.699 – 29.999 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Ruahue +5Reverse · Priest Weapon17.000 TL60,7 GBMinarkOyuncu10 ilan17.000 – 49.999 TLDeğişmedi
Cold-Hearted Dagger +21Reverse · Dagger17.890 TL53,6 GBOreadsOyuncu10 ilan17.890 – 44.000 TLDeğişmedi
Glave +15Reverse · Long Spear19.950 TL67,9 GBZeroOyuncu10 ilan19.950 – 52.500 TLDeğişmedi
Iron Impact +21Reverse · Two-handed Club22.930 TL68,7 GBOreadsOyuncu10 ilan22.930 – 600.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - White Tiger +8Unique · Jamadar38.000 TL129,3 GBZeroOyuncu10 ilan38.000 – 65.000 TLDeğişmedi
Chaos Wirinom +11Reverse · Two-handed Sword42.500 TL127,2 GBOreadsOyuncu10 ilan42.500 – 499.999 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Black Tortoise +8Unique · Shield64.500 TL275,6 GBPandoraOyuncu10 ilan64.500 – 85.000 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Wirinom +21Reverse · Two-handed Sword114.300 TL342,2 GBOreadsOyuncu10 ilan114.300 – 150.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Crossbow +8Unique · Crossbow140.000 TL500,0 GBMinarkOyuncu10 ilan140.000 – 249.999 TLDeğişmedi
Mirage Dagger +1Reverse · Dagger100 TL0,3 GBZeroOyuncu9 ilan100 – 225 TLDeğişmedi
Weapon Breaker +7Middle Class · Jamadar320 TL1,1 GBZeroOyuncu9 ilan320 – 2.705 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Blue DragonUnique · Long Spear1.000 TL3,0 GBOreadsOyuncu9 ilan1.000 – 4.999 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s AdagaUnique · Shield1.499 TL4,5 GBOreadsOyuncu9 ilan1.499 – 3.200 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +1Reverse · Dagger2.499 TL7,5 GBOreadsOyuncu9 ilan2.499 – 9.990 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Impact +8High Class · Two-handed Club2.500 TL7,5 GBOreadsOyuncu9 ilan2.500 – 6.450 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Bow +5Reverse · Bow2.699 TL9,6 GBMinarkOyuncu9 ilan2.699 – 8.999 TLDeğişmedi
Elixir Staff +11Reverse · Staff3.250 TL9,7 GBOreadsOyuncu9 ilan3.250 – 19.945 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +5Reverse · Bow5.399 TL23,1 GBPandoraOyuncu9 ilan5.399 – 19.650 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Buju +8Unique · Long Spear9.499 TL28,4 GBOreadsOyuncu9 ilan9.499 – 74.999 TLDeğişmedi
Chaos Wirinom +5Reverse · Two-handed Sword10.500 TL31,4 GBOreadsOyuncu9 ilan10.500 – 129.999 TLDeğişmedi
Lightning Erenion +11Reverse · Staff12.000 TL43,2 GBDryadsOyuncu9 ilan12.000 – 23.500 TLDeğişmedi
Hanguk Sword +21Reverse · One-handed Sword16.500 TL49,4 GBOreadsOyuncu9 ilan16.500 – 35.000 TL4 sa önce
Wrath of Erenion +9Unique · Staff22.498 TL76,5 GBZeroOyuncu9 ilan22.498 – 29.999 TLDeğişmedi
Shard +14Reverse · Dagger23.999 TL85,7 GBMinarkOyuncu9 ilan23.999 – 74.500 TLDeğişmedi
Iron Bow +15Reverse · Bow32.000 TL115,1 GBDryadsOyuncu9 ilan32.000 – 90.000 TLDeğişmedi
Mirage +13Reverse · Two-handed Sword33.000 TL144,1 GBAgarthaOyuncu9 ilan33.000 – 83.499 TLDeğişmedi
Dark Vane +10Unique · Dagger38.500 TL115,3 GBOreadsOyuncu9 ilan38.500 – 624.999 TLDeğişmedi

45.414 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 1 dk önce
  • 24.390%53,7 · 11 dk önce güncellendi
  • 16.617%36,6 · 15 dk önce güncellendi
  • 2.188%4,8 · 1 dk önce güncellendi
  • 2.082%4,6 · 19 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 38 dk önce güncellendi