Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.892 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Gab's Blessing +11Reverse · Shield37.350 TL110,2 GBOreadsOyuncu2 ilan37.350 – 37.400 TLDeğişmedi
Boots of Trial +11Reverse · Priest Armor37.500 TL128,4 GBZeroOyuncu2 ilan37.500 TLDeğişmedi
Gauntlets of Trial +11Reverse · Priest Armor37.500 TL128,4 GBZeroOyuncu2 ilan37.500 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Impact +11Reverse · Two-handed Club37.500 TL160,9 GBPandoraOyuncu2 ilan37.500 – 45.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Phoenix +6Reverse · Crossbow37.500 TL128,4 GBZeroSite2 ilan37.500 – 41.931 TLDeğişmedi
Iron Impact +10High Class · Two-handed Club39.890 TL117,7 GBOreadsOyuncu2 ilan39.890 – 600.000 TLDeğişmedi
Chaos Baal +9Unique · Two-handed Axe39.950 TL117,8 GBOreadsOyuncu2 ilan39.950 – 556.000 TLDeğişmedi
Enion Bow +13Reverse · Bow39.999 TL137,0 GBZeroSite2 ilan39.999 – 47.999 TLDeğişmedi
Sherion +10Unique · Dagger39.999 TL118,0 GBOreadsOyuncu2 ilan39.999 – 55.000 TL12 sa önce
Ron's Pants +11Reverse · Magician Armor40.000 TL137,0 GBZeroOyuncu2 ilan40.000 – 75.000 TLDeğişmedi
Elysium +15Reverse · Staff42.500 TL152,3 GBDryadsOyuncu2 ilan42.500 – 100.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Phoenix +5Reverse · Crossbow42.500 TL182,4 GBPandoraOyuncu2 ilan42.500 – 57.500 TLDeğişmedi
Elysium +9Unique · Staff45.000 TL193,1 GBPandoraOyuncu2 ilan45.000 – 50.300 TLDeğişmedi
Smite Hammer +13Reverse · Priest Weapon45.000 TL200,0 GBAgarthaOyuncu2 ilan45.000 – 50.000 TLDeğişmedi
Chitin Armor Pauldron +10High Class · Warrior Armor46.600 TL137,5 GBOreadsOyuncu2 ilan46.600 – 130.000 TLDeğişmedi
Stone Splitter +14Reverse · Priest Weapon47.000 TL201,7 GBPandoraOyuncu2 ilan47.000 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Gauntlets +21Reverse · Rogue Armor47.500 TL140,1 GBOreadsOyuncu2 ilan47.500 – 49.999 TLDeğişmedi
Gab's Adamant +7Reverse · Shield49.999 TL147,5 GBOreadsOyuncu2 ilan49.999 – 59.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +9High Class · Long Spear49.999 TL171,2 GBZeroOyuncu2 ilan49.999 – 99.990 TLDeğişmedi
Bloody Shield +7Unique · Shield50.000 TL147,5 GBOreadsOyuncu2 ilan50.000 – 75.000 TLDeğişmedi
Garp +9Unique · Staff50.000 TL171,2 GBZeroOyuncu2 ilan50.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Azagai +7Reverse · Bow51.500 TL183,9 GBMinarkOyuncu2 ilan51.500 – 55.750 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +13Reverse · Dagger52.500 TL277,8 GBFelisOyuncu2 ilan52.500 – 60.000 TLDeğişmedi
Chaos Nebiros +11Reverse · Spear55.000 TL162,2 GBOreadsOyuncu2 ilan55.000 – 58.000 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +11Reverse · Dagger55.000 TL188,4 GBZeroOyuncu2 ilan55.000 – 64.000 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +12Reverse · Dagger55.000 TL244,4 GBAgarthaOyuncu2 ilan55.000 – 60.000 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Shard +9High Class · Dagger57.000 TL253,3 GBAgarthaOyuncu2 ilan57.000 – 70.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Baal +10Unique · Two-handed Axe58.250 TL171,8 GBOreadsOyuncu2 ilan58.250 – 89.400 TLDeğişmedi
Weak Giant Baal +10Unique · Two-handed Axe58.499 TL172,6 GBOreadsOyuncu2 ilan58.499 TLDeğişmedi
Dark Vane +12Reverse · Dagger58.999 TL253,2 GBPandoraOyuncu2 ilan58.999 TLDeğişmedi
Dragon Scale Armor Top +11Reverse · Warrior Armor59.999 TL215,1 GBDryadsOyuncu2 ilan59.999 – 63.500 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +11Reverse · Bow65.000 TL222,6 GBZeroOyuncu2 ilan65.000 – 80.000 TLDeğişmedi
Mythril Pauldron +9High Class · Rogue Armor69.000 TL365,1 GBFelisOyuncu2 ilan69.000 – 90.000 TLDeğişmedi
Exceptional Mythril Pauldron +10High Class · Rogue Armor69.800 TL205,9 GBOreadsOyuncu2 ilan69.800 – 69.900 TLDeğişmedi
Akara's Flame Ring +3Unique · Ring69.999 TL179,5 GBDestanOyuncu2 ilan69.999 TLDeğişmedi
Shard +18Reverse · Dagger70.000 TL250,0 GBMinarkOyuncu2 ilan70.000 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Impact +13Reverse · Two-handed Club75.000 TL268,8 GBDryadsOyuncu2 ilan75.000 – 78.000 TLDeğişmedi
Lobo Hammer +9Unique · Priest Weapon80.000 TL205,1 GBDestanOyuncu2 ilan80.000 – 98.961 TLDeğişmedi
Dark Vane +13Reverse · Dagger84.999 TL364,8 GBPandoraOyuncu2 ilan84.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +15Reverse · Long Spear95.000 TL340,5 GBDryadsOyuncu2 ilan95.000 – 274.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +13Reverse · Long Spear99.999 TL342,5 GBZeroOyuncu2 ilan99.999 – 140.000 TLDeğişmedi
Aztec Gold Molok +11Reverse · Staff100.000 TL295,0 GBOreadsOyuncu2 ilan100.000 – 110.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Raum +10Unique · Dagger107.998 TL318,6 GBOreadsOyuncu2 ilan107.998 – 120.000 TLDeğişmedi
Mythril Gauntlets +9High Class · Rogue Armor115.000 TL294,9 GBDestanOyuncu2 ilan115.000 – 190.000 TLDeğişmedi
Sherion +14Reverse · Dagger115.000 TL493,6 GBPandoraOyuncu2 ilan115.000 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Wirinom +10Unique · Two-handed Sword120.000 TL354,0 GBOreadsOyuncu2 ilan120.000 – 189.900 TLDeğişmedi
Iron Impact +18Reverse · Two-handed Club130.000 TL465,9 GBDryadsOyuncu2 ilan130.000 – 280.000 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Upper Garment +11Reverse · Warrior Armor139.998 TL413,0 GBOreadsOyuncu2 ilan139.998 – 150.000 TLDeğişmedi

46.263 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 2 dk önce
  • 25.117%54,3 · 5 dk önce güncellendi
  • 16.612%35,9 · 9 dk önce güncellendi
  • 2.255%4,9 · 25 dk önce güncellendi
  • 2.142%4,6 · 13 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 2 dk önce güncellendi