Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.553 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Rogue Full Plate Armor Gauntlets +10Middle Class · Rogue Armor13.999 TL41,3 GBOreadsOyuncu2 ilan13.999 – 15.625 TLDeğişmedi
Trainer Kate Molok +8Unique · Staff14.500 TL51,8 GBMinarkOyuncu2 ilan14.500 – 33.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Nebiros +5Reverse · Spear14.500 TL42,8 GBOreadsOyuncu2 ilan14.500 – 18.550 TLDeğişmedi
Undefeatable Nebiros +8Unique · Spear14.750 TL52,7 GBMinarkOyuncu2 ilan14.750 – 18.550 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Ice) +1Reverse · Staff15.000 TL53,6 GBMinarkOyuncu2 ilan15.000 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Gauntlets +5Reverse · Warrior Armor15.000 TL44,2 GBOreadsOyuncu2 ilan15.000 – 30.000 TLDeğişmedi
Glave +14Reverse · Long Spear15.250 TL52,8 GBZeroOyuncu2 ilan15.250 – 25.999 TLDeğişmedi
Iron Impact +9Reverse · Two-handed Club15.499 TL83,8 GBFelisOyuncu2 ilan15.499 – 15.999 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Helmet +5Reverse · Warrior Armor16.000 TL57,1 GBMinarkOyuncu2 ilan16.000 – 19.500 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +3Unique · Jamadar17.500 TL51,6 GBOreadsOyuncu2 ilan17.500 – 18.999 TLDeğişmedi
Ron's Staff +11Reverse · Staff18.500 TL82,6 GBAgarthaOyuncu2 ilan18.500 – 44.999 TLDeğişmedi
Dark Vane +8Reverse · Dagger18.999 TL65,7 GBZeroOyuncu2 ilan18.999 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +7Reverse · Bow19.500 TL87,1 GBAgarthaOyuncu2 ilan19.500 – 19.800 TLDeğişmedi
Priest Chitin Shell Gauntlets +11Reverse · Priest Armor19.750 TL68,3 GBZeroOyuncu2 ilan19.750 – 32.500 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Ruahue +3Reverse · Priest Weapon19.999 TL71,4 GBDryadsOyuncu2 ilan19.999 TLDeğişmedi
Mythril Pants +8High Class · Rogue Armor19.999 TL69,2 GBZeroOyuncu2 ilan19.999 – 28.295 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +4Reverse · Dagger20.000 TL71,4 GBDryadsOyuncu2 ilan20.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Serpent +8Unique · Dagger22.000 TL98,2 GBAgarthaOyuncu2 ilan22.000 – 32.000 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Lightning) +5Reverse · Staff25.000 TL73,7 GBOreadsOyuncu2 ilan25.000 – 120.000 TLDeğişmedi
Mage Linen Robe +10Low Class · Magician Armor25.000 TL89,3 GBDryadsOyuncu2 ilan25.000 – 40.000 TLDeğişmedi
Small Shield +5Low Class · Shield25.000 TL89,3 GBMinarkOyuncu2 ilan25.000 TLDeğişmedi
Exceptional Raptor +9High Class · Long Spear25.500 TL113,8 GBAgarthaOyuncu2 ilan25.500 – 30.000 TLDeğişmedi
Chaotic Staff +12Reverse · Staff25.800 TL92,1 GBDryadsOyuncu2 ilan25.800 – 34.000 TLDeğişmedi
Hell Breaker +9Reverse · Two-handed Club27.000 TL93,4 GBZeroOyuncu2 ilan27.000 – 39.000 TLDeğişmedi
Dragon Scale Helmet +11Reverse · Warrior Armor27.750 TL99,1 GBDryadsOyuncu2 ilan27.750 – 175.000 TLDeğişmedi
Ron's Robe +11Reverse · Magician Armor28.000 TL100,0 GBDryadsOyuncu2 ilan28.000 – 80.000 TLDeğişmedi
Aegis +1Reverse · Shield28.500 TL84,1 GBOreadsOyuncu2 ilan28.500 – 39.999 TLDeğişmedi
Full Plate Armor Gauntlets +10Middle Class · Warrior Armor28.995 TL85,5 GBOreadsOyuncu2 ilan28.995 – 28.998 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +8Reverse · Long Spear29.950 TL131,9 GBPandoraOyuncu2 ilan29.950 – 32.500 TLDeğişmedi
Ron's Gloves +11Reverse · Magician Armor29.999 TL132,2 GBPandoraOyuncu2 ilan29.999 TLDeğişmedi
Holy Knight Warrior Pauldron +8High Class · Warrior Armor32.000 TL81,0 GBDestanOyuncu2 ilan32.000 – 34.000 TLDeğişmedi
Cold-Hearted Dagger +13Reverse · Dagger32.500 TL175,7 GBFelisOyuncu2 ilan32.500 – 40.000 TLDeğişmedi
Holy Knight Mage Robe +5Reverse · Magician Armor33.999 TL86,1 GBDestanOyuncu2 ilan33.999 – 39.500 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +1Reverse · Jamadar34.499 TL101,8 GBOreadsOyuncu2 ilan34.499 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +7Unique · Jamadar34.499 TL101,8 GBOreadsOyuncu2 ilan34.499 – 34.750 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +12Reverse · Dagger34.500 TL152,0 GBPandoraOyuncu2 ilan34.500 – 44.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +12Reverse · Long Spear34.500 TL123,2 GBDryadsOyuncu2 ilan34.500 TLDeğişmedi
Holy Knight Warrior Gauntlets +8High Class · Warrior Armor34.995 TL88,6 GBDestanOyuncu2 ilan34.995 – 35.000 TLDeğişmedi
Rogue Full Plate Armor Helmet +10Middle Class · Rogue Armor34.995 TL88,6 GBDestanOyuncu2 ilan34.995 – 42.500 TLDeğişmedi
Dark Knight Axe +1Reverse · Two-handed Axe35.000 TL103,2 GBOreadsOyuncu2 ilan35.000 – 39.999 TLDeğişmedi
Spear of Murky Waters +13Reverse · Spear35.000 TL121,1 GBZeroOyuncu2 ilan35.000 – 36.500 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +13Reverse · Bow35.500 TL126,8 GBDryadsOyuncu2 ilan35.500 TLDeğişmedi
Undefeatable Wirinom +11Reverse · Two-handed Sword35.899 TL105,9 GBOreadsOyuncu2 ilan35.899 – 48.800 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +8Unique · Two-handed Sword36.000 TL128,6 GBMinarkOyuncu2 ilan36.000 – 40.000 TLDeğişmedi
Gab's Blessing +11Reverse · Shield37.350 TL110,2 GBOreadsOyuncu2 ilan37.350 – 37.400 TLDeğişmedi
Boots of Trial +11Reverse · Priest Armor37.500 TL129,8 GBZeroOyuncu2 ilan37.500 TLDeğişmedi
Gauntlets of Trial +11Reverse · Priest Armor37.500 TL129,8 GBZeroOyuncu2 ilan37.500 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Impact +11Reverse · Two-handed Club37.500 TL165,2 GBPandoraOyuncu2 ilan37.500 – 45.000 TLDeğişmedi

45.805 ilan, 5 sitede

Son güncelleme az önce
  • 24.713%54 · 10 dk önce güncellendi
  • 16.621%36,3 · 15 dk önce güncellendi
  • 2.216%4,8 · az önce güncellendi
  • 2.118%4,6 · 19 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 8 dk önce güncellendi