Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.551 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Chaos Wirinom +9Unique · Two-handed Sword59.950 TL176,8 GBOreadsOyuncu3 ilan59.950 – 500.000 TLDeğişmedi
Mirage +14Reverse · Two-handed Sword60.000 TL207,6 GBZeroOyuncu3 ilan60.000 – 95.000 TLDeğişmedi
Double Dragon Claw Jamadar +8Unique · Jamadar60.950 TL154,7 GBDestanOyuncu3 ilan60.950 – 128.000 TL15 sa önce
Garges Shield +7Unique · Shield64.000 TL188,8 GBOreadsOyuncu3 ilan64.000 – 89.999 TLDeğişmedi
Aztec Gold Fulitol +9Unique · Staff73.400 TL216,5 GBOreadsOyuncu3 ilan73.400 – 99.999 TLDeğişmedi
Krowaz Assassin Upper Garment +11Reverse · Rogue Armor75.999 TL224,2 GBOreadsOyuncu3 ilan75.999 – 79.500 TLDeğişmedi
Exceptional Mirage +14Reverse · Two-handed Sword80.000 TL276,8 GBZeroOyuncu3 ilan80.000 – 90.000 TLDeğişmedi
Iron Bow +10High Class · Bow86.100 TL254,0 GBOreadsOyuncu3 ilan86.100 – 220.000 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Boots +10High Class · Rogue Armor93.500 TL275,8 GBOreadsOyuncu3 ilan93.500 – 96.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Buju +7Reverse · Long Spear94.999 TL241,1 GBDestanOyuncu3 ilan94.999 – 99.999 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Boots +21Reverse · Rogue Armor96.000 TL283,2 GBOreadsOyuncu3 ilan96.000 – 110.000 TLDeğişmedi
Lousy Pickpocket Raum +10Unique · Dagger110.000 TL324,5 GBOreadsOyuncu3 ilan110.000 – 149.740 TLDeğişmedi
Dark Vane +14Reverse · Dagger117.999 TL299,5 GBDestanOyuncu3 ilan117.999 – 125.000 TLDeğişmedi
Restricted Diet Raum +10Unique · Dagger129.999 TL383,5 GBOreadsOyuncu3 ilan129.999 – 140.000 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Boots +9High Class · Warrior Armor150.000 TL380,7 GBDestanOyuncu3 ilan150.000 – 175.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Adaga +9Unique · Shield159.999 TL472,0 GBOreadsOyuncu3 ilan159.999 – 175.000 TLDeğişmedi
Chaos Wirinom +10Unique · Two-handed Sword185.000 TL545,7 GBOreadsOyuncu3 ilan185.000 – 275.000 TLDeğişmedi
Dark Vane +18Reverse · Dagger225.000 TL1.004,5 GBAgarthaOyuncu3 ilan225.000 TLDeğişmedi
Shenlong Bow +11Reverse · Crossbow247.000 TL626,9 GBDestanOyuncu3 ilan247.000 – 247.499 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Serpent +11Reverse · Dagger249.999 TL865,0 GBZeroOyuncu3 ilan249.999 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Lightning) +11Reverse · Staff269.999 TL964,3 GBMinarkOyuncu3 ilan269.999 – 400.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +21Reverse · Bow269.999 TL796,5 GBOreadsOyuncu3 ilan269.999 – 1.500.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +18Reverse · Bow285.000 TL986,2 GBZeroOyuncu3 ilan285.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - White Tiger +11Reverse · Jamadar325.000 TL1.419,2 GBPandoraOyuncu3 ilan325.000 – 450.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +10Unique · Bow335.000 TL1.196,4 GBMinarkOyuncu3 ilan335.000 – 1.500.000 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Impact +21Reverse · Two-handed Club500.000 TL1.730,1 GBZeroOyuncu3 ilan500.000 – 520.000 TLDeğişmedi
Old Belt of LifeBelt99 TL0,3 GBZeroOyuncu2 ilan99 – 100 TLDeğişmedi
Mirage Dagger +1High Class · Dagger100 TL0,3 GBZeroOyuncu2 ilan100 – 5.500 TLDeğişmedi
Old Amulet of CurseNecklace100 TL0,3 GBZeroOyuncu2 ilan100 – 125 TLDeğişmedi
Totemic Club +1Reverse · Two-handed Club101 TL0,4 GBPandoraSite2 ilan101 – 499 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Helmet +1Reverse · Rogue Armor150 TL0,4 GBOreadsOyuncu2 ilan150 – 175 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Gauntlets +1Reverse · Rogue Armor175 TL0,4 GBDestanOyuncu2 ilan175 TLDeğişmedi
Harpoon +8High Class · Spear360 TL0,9 GBDestanOyuncu2 ilan360 – 1.500 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Armor Pauldron +5Reverse · Rogue Armor385 TL1,4 GBDryadsOyuncu2 ilan385 – 1.499 TL10 sa önce
Graham +1Reverse · One-handed Sword450 TL1,6 GBZeroOyuncu2 ilan450 – 950 TLDeğişmedi
Lightning Erenion +1Reverse · Staff497 TL1,7 GBZeroOyuncu2 ilan497 – 999 TLDeğişmedi
Linen Belt +1Belt600 TL1,5 GBDestanOyuncu2 ilan600 – 750 TLDeğişmedi
Priest EarringEarring628 TL2,2 GBZeroOyuncu2 ilan628 TLDeğişmedi
Totemic Spear +5Reverse · Spear850 TL3,8 GBAgarthaOyuncu2 ilan850 – 1.400 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Bow +7High Class · Bow950 TL3,4 GBDryadsOyuncu2 ilan950 – 4.799 TLDeğişmedi
Elixir Staff +5Reverse · Staff998 TL2,9 GBOreadsOyuncu2 ilan998 – 1.599 TLDeğişmedi
Cleaver +8Middle Class · Dagger999 TL4,4 GBPandoraOyuncu2 ilan999 TLDeğişmedi
Elixir Staff +8High Class · Staff999 TL2,9 GBOreadsOyuncu2 ilan999 – 1.599 TLDeğişmedi
Taurus's beltBelt999 TL2,5 GBDestanOyuncu2 ilan999 – 2.000 TLDeğişmedi
Dragon Scale Armor Pants +6High Class · Warrior Armor1.000 TL4,5 GBAgarthaOyuncu2 ilan1.000 – 2.250 TLDeğişmedi
Dragon Scale Armor Top +6High Class · Warrior Armor1.000 TL4,5 GBAgarthaOyuncu2 ilan1.000 – 2.999 TLDeğişmedi
Dragon Scale Gauntlets +6High Class · Warrior Armor1.000 TL4,5 GBAgarthaOyuncu2 ilan1.000 – 1.899 TLDeğişmedi
Dragon Scale Helmet +6High Class · Warrior Armor1.000 TL4,5 GBAgarthaOyuncu2 ilan1.000 – 2.250 TLDeğişmedi

45.618 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 8 dk önce
  • 24.566%53,9 · 19 dk önce güncellendi
  • 16.601%36,4 · 8 dk önce güncellendi
  • 2.203%4,8 · 9 dk önce güncellendi
  • 2.111%4,6 · 27 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 17 dk önce güncellendi