Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.551 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Chaos Wirinom +1Reverse · Two-handed Sword8.970 TL26,5 GBOreadsOyuncu3 ilan8.970 – 39.999 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Lightning) +7Unique · Staff8.999 TL26,5 GBOreadsOyuncu3 ilan8.999 – 25.000 TLDeğişmedi
Shenlong Bow +1Reverse · Crossbow9.250 TL23,5 GBDestanOyuncu3 ilan9.250 – 11.300 TLDeğişmedi
Krowaz Assassin Lower Garment +8High Class · Rogue Armor9.500 TL28,0 GBOreadsOyuncu3 ilan9.500 – 14.000 TLDeğişmedi
Rogue Full Plate Armor Pauldron +10Middle Class · Rogue Armor9.999 TL29,5 GBOreadsOyuncu3 ilan9.999 – 159.999 TLDeğişmedi
Iron Impact +8Reverse · Two-handed Club10.000 TL43,7 GBPandoraOyuncu3 ilan10.000 – 11.500 TLDeğişmedi
Dark Knight Mace +3Unique · Priest Weapon10.999 TL32,4 GBOreadsOyuncu3 ilan10.999 – 15.999 TLDeğişmedi
Crimson Robe +21Reverse · Magician Armor12.000 TL35,4 GBOreadsOyuncu3 ilan12.000 – 21.500 TLDeğişmedi
Cleaver +10Middle Class · Dagger12.500 TL36,9 GBOreadsOyuncu3 ilan12.500 – 35.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Baal +11Reverse · Two-handed Axe12.500 TL36,9 GBOreadsOyuncu3 ilan12.500 – 12.950 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Nebiros +5Reverse · Spear13.799 TL40,7 GBOreadsOyuncu3 ilan13.799 – 17.800 TLDeğişmedi
Mythril Pauldron +8Reverse · Rogue Armor15.000 TL67,0 GBAgarthaOyuncu3 ilan15.000 TLDeğişmedi
Oasis Staff +9Unique · Staff15.000 TL51,7 GBZeroOyuncu3 ilan15.000 – 35.000 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Helmet +9High Class · Rogue Armor15.000 TL67,0 GBAgarthaOyuncu3 ilan15.000 – 16.999 TLDeğişmedi
Trainer Kate Fulitol +8Unique · Staff15.000 TL44,2 GBOreadsOyuncu3 ilan15.000 – 51.000 TLDeğişmedi
Exceptional Ron's Robe +9High Class · Magician Armor16.000 TL47,2 GBOreadsOyuncu3 ilan16.000 – 20.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Shield +1Reverse · Shield19.499 TL49,5 GBDestanSite3 ilan19.499 – 29.999 TLDeğişmedi
Dark Knight Spear +5Unique · Long Spear20.000 TL71,4 GBMinarkOyuncu3 ilan20.000 – 48.000 TLDeğişmedi
Priest Shoes +10Low Class · Priest Armor20.000 TL59,0 GBOreadsOyuncu3 ilan20.000 – 35.000 TLDeğişmedi
Mythril Pants +5Reverse · Rogue Armor20.750 TL71,6 GBZeroOyuncu3 ilan20.750 – 28.295 TLDeğişmedi
Aztec Gold Faun +8Unique · Staff23.000 TL58,4 GBDestanOyuncu3 ilan23.000 – 41.250 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +10High Class · Dagger24.899 TL73,4 GBOreadsOyuncu3 ilan24.899 – 29.999 TLDeğişmedi
Crimson Gloves +21Reverse · Magician Armor27.500 TL81,1 GBOreadsOyuncu3 ilan27.500 – 35.000 TLDeğişmedi
Holy Knight Assassin Boots +8High Class · Rogue Armor27.500 TL81,1 GBOreadsOyuncu3 ilan27.500 – 36.000 TL2 sa önce
Sweet Kiss Wirinom +9Unique · Two-handed Sword27.500 TL81,1 GBOreadsOyuncu3 ilan27.500 – 39.890 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Phoenix +8Unique · Crossbow29.000 TL156,8 GBFelisOyuncu3 ilan29.000 – 57.500 TLDeğişmedi
Undefeatable Wirinom +8Unique · Two-handed Sword29.990 TL107,1 GBMinarkOyuncu3 ilan29.990 – 69.999 TLDeğişmedi
Fabric Pants +10Low Class · Priest Armor29.999 TL103,4 GBZeroOyuncu3 ilan29.999 – 33.000 TLDeğişmedi
Ron's Robe +21Reverse · Magician Armor30.000 TL88,5 GBOreadsOyuncu3 ilan30.000 – 55.000 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Wirinom +11Reverse · Two-handed Sword31.000 TL91,4 GBOreadsOyuncu3 ilan31.000 – 310.000 TLDeğişmedi
Exceptional Raptor +10High Class · Long Spear32.000 TL94,4 GBOreadsOyuncu3 ilan32.000 – 49.900 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +11Reverse · Two-handed Sword32.500 TL95,9 GBOreadsOyuncu3 ilan32.500 – 35.000 TLDeğişmedi
Blade Axe +11Reverse · Two-handed Axe32.800 TL113,1 GBZeroOyuncu3 ilan32.800 – 65.000 TLDeğişmedi
Elixir Staff +21Reverse · Staff33.500 TL98,8 GBOreadsOyuncu3 ilan33.500 – 49.500 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Azagai +4Reverse · Bow35.000 TL88,8 GBDestanOyuncu3 ilan35.000 – 39.500 TLDeğişmedi
Akara's Lunar War Belt +3Belt35.000 TL189,2 GBFelisOyuncu3 ilan35.000 – 65.000 TLDeğişmedi
Celestial Dragon Halberd +1Reverse · Spear35.000 TL88,8 GBDestanOyuncu3 ilan35.000 – 75.600 TLDeğişmedi
Hell Blood +9Unique · Staff36.000 TL128,6 GBDryadsOyuncu3 ilan36.000 – 50.000 TLDeğişmedi
Gauntlets of Trial +21Reverse · Priest Armor39.500 TL116,5 GBOreadsOyuncu3 ilan39.500 – 55.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Windforce +11Reverse · Bow39.840 TL117,5 GBOreadsOyuncu3 ilan39.840 – 48.400 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Impact +11Reverse · Two-handed Club39.999 TL137,9 GBZeroSite3 ilan39.999 – 125.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Nebiros +11Reverse · Spear39.999 TL118,0 GBOreadsOyuncu3 ilan39.999 – 53.000 TLDeğişmedi
Holy Knight Warrior Helmet +8High Class · Warrior Armor41.500 TL122,4 GBOreadsOyuncu3 ilan41.500 – 52.500 TLDeğişmedi
Glave +17Reverse · Long Spear42.000 TL144,8 GBZeroOyuncu3 ilan42.000 – 45.000 TLDeğişmedi
Exceptional Blade Axe +11Reverse · Two-handed Axe42.500 TL185,6 GBPandoraOyuncu3 ilan42.500 – 60.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Crossbow +1Reverse · Crossbow43.090 TL127,1 GBOreadsOyuncu3 ilan43.090 – 89.999 TLDeğişmedi
Undefeatable Baal +8Unique · Two-handed Axe46.500 TL118,0 GBDestanOyuncu3 ilan46.500 – 47.000 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Bow +13Reverse · Bow50.000 TL223,2 GBAgarthaOyuncu3 ilan50.000 – 57.000 TLDeğişmedi

45.602 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 2 dk önce
  • 24.549%53,8 · 2 dk önce güncellendi
  • 16.608%36,4 · 7 dk önce güncellendi
  • 2.197%4,8 · 22 dk önce güncellendi
  • 2.111%4,6 · 10 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 24 dk önce güncellendi