Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.550 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Sweet Kiss Baal +21Reverse · Two-handed Axe58.399 TL172,3 GBOreadsOyuncu4 ilan58.399 – 89.400 TLDeğişmedi
Trainer Kate Faun +11Reverse · Staff58.500 TL172,6 GBOreadsOyuncu4 ilan58.500 – 220.000 TLDeğişmedi
Avedon +9Unique · Two-handed Axe59.999 TL150,0 GBDestanOyuncu4 ilan59.999 – 180.000 TLDeğişmedi
Smite Hammer +14Reverse · Priest Weapon60.000 TL204,8 GBZeroOyuncu4 ilan60.000 – 139.999 TLDeğişmedi
Chaos Baal +10Unique · Two-handed Axe81.000 TL238,9 GBOreadsOyuncu4 ilan81.000 – 121.740 TLDeğişmedi
Aztec Gold Faun +21Reverse · Staff98.000 TL289,1 GBOreadsOyuncu4 ilan98.000 – 440.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +11Reverse · Dagger99.999 TL357,1 GBMinarkOyuncu4 ilan99.999 – 210.000 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Bow +21Reverse · Bow124.750 TL368,0 GBOreadsOyuncu4 ilan124.750 – 170.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Crossbow +5Reverse · Crossbow145.000 TL427,7 GBOreadsOyuncu4 ilan145.000 – 249.999 TLDeğişmedi
Mirage +17Reverse · Two-handed Sword149.000 TL534,1 GBDryadsOyuncu4 ilan149.000 – 250.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +8Unique · Jamadar150.000 TL442,5 GBOreadsOyuncu4 ilan150.000 – 190.000 TLDeğişmedi
Hell Breaker +13Reverse · Two-handed Club155.000 TL662,4 GBPandoraOyuncu4 ilan155.000 – 170.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Adaga +11Reverse · Shield160.000 TL472,0 GBOreadsOyuncu4 ilan160.000 – 199.999 TLDeğişmedi
Dark Knight Spear +5Reverse · Long Spear250.000 TL892,9 GBMinarkOyuncu4 ilan250.000 – 304.999 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Fire) +11Reverse · Staff350.000 TL1.032,4 GBOreadsOyuncu4 ilan350.000 – 1.000.000 TLDeğişmedi
Old Belt of IntelligenceBelt100 TL0,3 GBZeroOyuncu3 ilan100 TLDeğişmedi
Old Black Dragon NecklaceNecklace100 TL0,3 GBZeroOyuncu3 ilan100 TLDeğişmedi
Old Crystal BeltBelt100 TL0,3 GBZeroOyuncu3 ilan100 TLDeğişmedi
Old Amulet of StrengthNecklace101 TL0,3 GBZeroOyuncu3 ilan101 – 149 TLDeğişmedi
Old Elf BeltBelt118 TL0,4 GBZeroOyuncu3 ilan118 – 149 TLDeğişmedi
Old Crystal NecklaceNecklace119 TL0,5 GBPandoraOyuncu3 ilan119 – 175 TLDeğişmedi
Dream Girl PetFamiliar250 TL1,1 GBAgarthaOyuncu3 ilan250 – 2.800 TLDeğişmedi
Chitin Armor Pauldron +5Reverse · Warrior Armor358 TL1,3 GBDryadsOyuncu3 ilan358 – 1.875 TLDeğişmedi
Halloween CaneHigh Class · Staff375 TL1,1 GBOreadsOyuncu3 ilan375 – 2.495 TLDeğişmedi
Stone Splitter +1Reverse · Priest Weapon498 TL1,7 GBZeroOyuncu3 ilan498 – 1.798 TLDeğişmedi
Magpie PetFamiliar575 TL2,1 GBMinarkOyuncu3 ilan575 – 800 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Armor Pauldron +8High Class · Rogue Armor599 TL2,1 GBDryadsOyuncu3 ilan599 – 1.499 TLDeğişmedi
Belt of Quickness +2Belt695 TL1,7 GBDestanOyuncu3 ilan695 – 2.500 TLDeğişmedi
Pontus's beltBelt840 TL2,5 GBOreadsOyuncu3 ilan840 – 1.999 TLDeğişmedi
Vortex Bow +5Reverse · Bow995 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan995 – 1.555 TLDeğişmedi
Vortex Bow +8High Class · Bow995 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan995 – 1.555 TLDeğişmedi
Exceptional Mirage +7High Class · Two-handed Sword998 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan998 – 1.199 TLDeğişmedi
Exceptional Elixir Staff +1Reverse · Staff999 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan999 – 1.299 TLDeğişmedi
Exceptional Elixir Staff +7High Class · Staff999 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan999 – 1.299 TLDeğişmedi
Glacier Erenion +7Unique · Staff999 TL3,4 GBZeroOyuncu3 ilan999 – 1.499 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +6Unique · Dagger1.032 TL3,0 GBOreadsOyuncu3 ilan1.032 – 1.999 TLDeğişmedi
Rogue Full Plate Armor Gauntlets +9Middle Class · Rogue Armor1.050 TL3,8 GBDryadsOyuncu3 ilan1.050 – 1.750 TLDeğişmedi
Krowaz Priest Gauntlets +1Reverse · Priest Armor1.100 TL3,2 GBOreadsOyuncu3 ilan1.100 – 1.999 TLDeğişmedi
Chitin Armor Pauldron +8High Class · Warrior Armor1.199 TL5,2 GBAgarthaOyuncu3 ilan1.199 – 1.999 TLDeğişmedi
Aztec Gold MolokUnique · Staff1.325 TL4,7 GBMinarkOyuncu3 ilan1.325 – 11.111 TLDeğişmedi
Exceptional Raptor +1Reverse · Long Spear1.499 TL6,4 GBPandoraOyuncu3 ilan1.499 – 2.855 TLDeğişmedi
Exceptional Totemic Spear +5Reverse · Spear1.500 TL6,4 GBPandoraOyuncu3 ilan1.500 – 1.600 TL15 sa önce
Rogue Chitin Shell Boots +8High Class · Rogue Armor1.500 TL4,4 GBOreadsOyuncu3 ilan1.500 – 4.595 TLDeğişmedi
Lugias +6Unique · Spear1.550 TL5,3 GBZeroOyuncu3 ilan1.550 – 1.999 TLDeğişmedi
Helmet of Trial +1Reverse · Priest Armor1.599 TL5,5 GBZeroOyuncu3 ilan1.599 – 2.999 TLDeğişmedi
Pauldron of Trial +1Reverse · Priest Armor1.599 TL5,5 GBZeroOyuncu3 ilan1.599 – 2.499 TLDeğişmedi
Mythril Boots +6High Class · Rogue Armor1.643 TL5,6 GBZeroOyuncu3 ilan1.643 – 2.499 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Ruahue +3Unique · Priest Weapon1.750 TL5,2 GBOreadsOyuncu3 ilan1.750 – 2.174 TLDeğişmedi

45.524 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 1 dk önce
  • 24.451%53,7 · 1 dk önce güncellendi
  • 16.593%36,4 · 6 dk önce güncellendi
  • 2.223%4,9 · 22 dk önce güncellendi
  • 2.120%4,7 · 10 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 19 dk önce güncellendi