Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

978 itemFiltreleri temizle

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Gab's Blessing +11Reverse · Shield37.350 TL110,2 GBOreadsOyuncu2 ilan37.350 – 37.400 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Impact +11Reverse · Two-handed Club37.500 TL160,3 GBPandoraOyuncu2 ilan37.500 – 45.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Phoenix +6Reverse · Crossbow37.500 TL128,0 GBZeroSite2 ilan37.500 – 41.931 TLDeğişmedi
Iron Impact +10High Class · Two-handed Club39.890 TL117,7 GBOreadsOyuncu2 ilan39.890 – 600.000 TLDeğişmedi
Chaos Baal +9Unique · Two-handed Axe39.950 TL117,8 GBOreadsOyuncu2 ilan39.950 – 556.000 TLDeğişmedi
Enion Bow +13Reverse · Bow39.999 TL136,5 GBZeroSite2 ilan39.999 – 47.999 TLDeğişmedi
Sherion +10Unique · Dagger39.999 TL118,0 GBOreadsOyuncu2 ilan39.999 – 55.000 TL56 dk önce
Elysium +15Reverse · Staff42.500 TL152,3 GBDryadsOyuncu2 ilan42.500 – 100.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Phoenix +5Reverse · Crossbow42.500 TL181,6 GBPandoraOyuncu2 ilan42.500 – 57.500 TLDeğişmedi
Elysium +9Unique · Staff45.000 TL192,3 GBPandoraOyuncu2 ilan45.000 – 50.300 TLDeğişmedi
Smite Hammer +13Reverse · Priest Weapon45.000 TL196,5 GBAgarthaOyuncu2 ilan45.000 – 50.000 TLDeğişmedi
Stone Splitter +14Reverse · Priest Weapon47.000 TL200,9 GBPandoraOyuncu2 ilan47.000 TLDeğişmedi
Gab's Adamant +7Reverse · Shield49.999 TL147,5 GBOreadsOyuncu2 ilan49.999 – 59.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +9High Class · Long Spear49.999 TL170,6 GBZeroOyuncu2 ilan49.999 – 99.990 TLDeğişmedi
Bloody Shield +7Unique · Shield50.000 TL147,5 GBOreadsOyuncu2 ilan50.000 – 75.000 TLDeğişmedi
Garp +9Unique · Staff50.000 TL170,6 GBZeroOyuncu2 ilan50.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Azagai +7Reverse · Bow51.500 TL183,9 GBMinarkOyuncu2 ilan51.500 – 55.750 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +13Reverse · Dagger52.500 TL283,8 GBFelisOyuncu2 ilan52.500 – 60.000 TLDeğişmedi
Chaos Nebiros +11Reverse · Spear55.000 TL162,2 GBOreadsOyuncu2 ilan55.000 – 58.000 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +11Reverse · Dagger55.000 TL187,7 GBZeroOyuncu2 ilan55.000 – 64.000 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +12Reverse · Dagger55.000 TL240,2 GBAgarthaOyuncu2 ilan55.000 – 60.000 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Shard +9High Class · Dagger57.000 TL248,9 GBAgarthaOyuncu2 ilan57.000 – 70.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Baal +10Unique · Two-handed Axe58.250 TL171,8 GBOreadsOyuncu2 ilan58.250 – 89.400 TLDeğişmedi
Weak Giant Baal +10Unique · Two-handed Axe58.499 TL172,6 GBOreadsOyuncu2 ilan58.499 TLDeğişmedi
Dark Vane +12Reverse · Dagger58.999 TL252,1 GBPandoraOyuncu2 ilan58.999 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +11Reverse · Bow65.000 TL221,8 GBZeroOyuncu2 ilan65.000 – 80.000 TLDeğişmedi
Shard +18Reverse · Dagger70.000 TL250,0 GBMinarkOyuncu2 ilan70.000 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Impact +13Reverse · Two-handed Club75.000 TL268,8 GBDryadsOyuncu2 ilan75.000 – 78.000 TLDeğişmedi
Dark Vane +13Reverse · Dagger84.999 TL363,2 GBPandoraOyuncu2 ilan84.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +15Reverse · Long Spear95.000 TL340,5 GBDryadsOyuncu2 ilan95.000 – 274.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +13Reverse · Long Spear99.999 TL341,3 GBZeroOyuncu2 ilan99.999 – 140.000 TLDeğişmedi
Aztec Gold Molok +11Reverse · Staff100.000 TL295,0 GBOreadsOyuncu2 ilan100.000 – 110.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Raum +10Unique · Dagger107.998 TL318,6 GBOreadsOyuncu2 ilan107.998 – 120.000 TLDeğişmedi
Sherion +14Reverse · Dagger115.000 TL491,5 GBPandoraOyuncu2 ilan115.000 TLDeğişmedi
Iron Impact +16Reverse · Two-handed Club120.000 TL524,0 GBAgarthaOyuncu2 ilan120.000 – 162.500 TL13 sa önce
Sweet Kiss Wirinom +10Unique · Two-handed Sword120.000 TL354,0 GBOreadsOyuncu2 ilan120.000 – 189.900 TLDeğişmedi
Iron Impact +18Reverse · Two-handed Club130.000 TL465,9 GBDryadsOyuncu2 ilan130.000 – 280.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +10Unique · Two-handed Sword134.500 TL396,8 GBOreadsOyuncu2 ilan134.500 – 144.999 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +14Reverse · Bow145.000 TL494,9 GBZeroOyuncu2 ilan145.000 – 150.000 TLDeğişmedi
Restricted Diet Raum +21Reverse · Dagger155.000 TL457,2 GBOreadsOyuncu2 ilan155.000 – 160.000 TLDeğişmedi
Celestial Dragon Halberd +6Reverse · Spear160.000 TL406,1 GBDestanOyuncu2 ilan160.000 TLDeğişmedi
Gab's Blessing +10Unique · Shield169.999 TL501,5 GBOreadsOyuncu2 ilan169.999 – 170.000 TLDeğişmedi
Trainer Kate Faun +21Reverse · Staff170.000 TL501,5 GBOreadsOyuncu2 ilan170.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +9Unique · Two-handed Sword220.000 TL785,7 GBMinarkOyuncu2 ilan220.000 – 225.000 TLDeğişmedi
Hell Breaker +17Reverse · Two-handed Club235.000 TL842,3 GBDryadsOyuncu2 ilan235.000 – 350.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +17Reverse · Bow250.000 TL896,1 GBDryadsOyuncu2 ilan250.000 – 350.000 TLDeğişmedi
Aztec Gold Fulitol +10Unique · Staff350.000 TL1.032,4 GBOreadsOyuncu2 ilan350.000 – 390.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Spear +7Reverse · Long Spear595.000 TL2.125,0 GBMinarkOyuncu2 ilan595.000 – 649.999 TLDeğişmedi

45.524 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 8 dk önce
  • 24.451%53,7 · 8 dk önce güncellendi
  • 16.593%36,4 · 14 dk önce güncellendi
  • 2.223%4,9 · 29 dk önce güncellendi
  • 2.120%4,7 · 17 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 27 dk önce güncellendi