Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

981 itemFiltreleri temizle

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Sweet Kiss Baal +7Unique · Two-handed Axe6.990 TL25,0 GBMinarkOyuncu2 ilan6.990 – 7.750 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +5Reverse · Dagger6.999 TL23,9 GBZeroOyuncu2 ilan6.999 – 14.999 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +8High Class · Dagger6.999 TL23,9 GBZeroOyuncu2 ilan6.999 – 14.500 TLDeğişmedi
Hell Breaker +6Reverse · Two-handed Club7.125 TL25,4 GBMinarkOyuncu2 ilan7.125 – 7.500 TLDeğişmedi
Determined decision +7Unique · Bow7.999 TL23,6 GBOreadsOyuncu2 ilan7.999 – 10.000 TLDeğişmedi
Fire Rain Windforce +8Unique · Bow8.200 TL24,2 GBOreadsOyuncu2 ilan8.200 – 10.450 TLDeğişmedi
Restricted Diet Windforce +8Unique · Bow8.294 TL24,5 GBOreadsOyuncu2 ilan8.294 – 8.295 TLDeğişmedi
Lousy Pickpocket Windforce +8Unique · Bow9.000 TL26,5 GBOreadsOyuncu2 ilan9.000 – 29.999 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Black Tortoise +1Unique · Shield9.499 TL32,4 GBZeroOyuncu2 ilan9.499 – 32.780 TLDeğişmedi
Undefeatable Fulitol +1Reverse · Staff9.500 TL23,8 GBDestanOyuncu2 ilan9.500 – 12.999 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Serpent +6Unique · Dagger9.995 TL34,1 GBZeroOyuncu2 ilan9.995 – 9.998 TLDeğişmedi
Iron Impact +10Reverse · Two-handed Club11.000 TL47,0 GBPandoraOyuncu2 ilan11.000 – 19.500 TLDeğişmedi
Vortex Bow +9High Class · Bow11.000 TL37,5 GBZeroOyuncu2 ilan11.000 – 12.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +7Reverse · Long Spear12.000 TL51,3 GBPandoraOyuncu2 ilan12.000 – 20.712 TLDeğişmedi
Raptor +4High Class · Long Spear12.330 TL30,8 GBDestanOyuncu2 ilan12.330 – 100.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Windforce +8Unique · Bow12.900 TL32,3 GBDestanOyuncu2 ilan12.900 – 19.950 TL18 sa önce
Weak Giant Nebiros +5Reverse · Spear13.500 TL39,8 GBOreadsOyuncu2 ilan13.500 – 20.950 TLDeğişmedi
Double Dragon Claw Jamadar +1Reverse · Jamadar13.750 TL34,4 GBDestanOyuncu2 ilan13.750 – 19.945 TLDeğişmedi
Undefeatable Raum +11Reverse · Dagger13.950 TL41,2 GBOreadsOyuncu2 ilan13.950 – 39.890 TLDeğişmedi
Weak Giant Raum +11Reverse · Dagger13.950 TL41,2 GBOreadsOyuncu2 ilan13.950 – 14.499 TLDeğişmedi
Trainer Kate Molok +8Unique · Staff14.500 TL51,8 GBMinarkOyuncu2 ilan14.500 – 33.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Nebiros +8Unique · Spear14.750 TL52,7 GBMinarkOyuncu2 ilan14.750 – 18.550 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Ice) +1Reverse · Staff15.000 TL53,6 GBMinarkOyuncu2 ilan15.000 TLDeğişmedi
Glave +14Reverse · Long Spear15.250 TL52,0 GBZeroOyuncu2 ilan15.250 – 25.999 TLDeğişmedi
Iron Impact +9Reverse · Two-handed Club15.499 TL82,0 GBFelisOyuncu2 ilan15.499 – 15.999 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +3Unique · Jamadar17.500 TL51,6 GBOreadsOyuncu2 ilan17.500 – 18.999 TLDeğişmedi
Ron's Staff +11Reverse · Staff18.500 TL80,8 GBAgarthaOyuncu2 ilan18.500 – 44.999 TLDeğişmedi
Hepa's Exceptional Iron Bow +7Reverse · Bow19.500 TL85,2 GBAgarthaOyuncu2 ilan19.500 – 19.800 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Ruahue +3Reverse · Priest Weapon19.999 TL71,7 GBDryadsOyuncu2 ilan19.999 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Khanjar +4Reverse · Dagger20.000 TL71,7 GBDryadsOyuncu2 ilan20.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Serpent +8Unique · Dagger22.000 TL96,1 GBAgarthaOyuncu2 ilan22.000 – 32.000 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Lightning) +5Reverse · Staff25.000 TL73,7 GBOreadsOyuncu2 ilan25.000 – 120.000 TLDeğişmedi
Small Shield +5Low Class · Shield25.000 TL89,3 GBMinarkOyuncu2 ilan25.000 TLDeğişmedi
Exceptional Raptor +9High Class · Long Spear25.500 TL111,4 GBAgarthaOyuncu2 ilan25.500 – 30.000 TLDeğişmedi
Chaotic Staff +12Reverse · Staff25.800 TL92,5 GBDryadsOyuncu2 ilan25.800 – 34.000 TLDeğişmedi
Hell Breaker +9Reverse · Two-handed Club27.000 TL92,2 GBZeroOyuncu2 ilan27.000 – 39.000 TLDeğişmedi
Aegis +1Reverse · Shield28.500 TL84,1 GBOreadsOyuncu2 ilan28.500 – 39.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +8Reverse · Long Spear29.950 TL128,0 GBPandoraOyuncu2 ilan29.950 – 32.500 TLDeğişmedi
Cold-Hearted Dagger +13Reverse · Dagger32.500 TL172,0 GBFelisOyuncu2 ilan32.500 – 40.000 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +1Reverse · Jamadar34.499 TL101,8 GBOreadsOyuncu2 ilan34.499 TLDeğişmedi
Dark Knight Jamadar +7Unique · Jamadar34.499 TL101,8 GBOreadsOyuncu2 ilan34.499 – 34.750 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +12Reverse · Dagger34.500 TL147,4 GBPandoraOyuncu2 ilan34.500 – 44.999 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +12Reverse · Long Spear34.500 TL123,7 GBDryadsOyuncu2 ilan34.500 TLDeğişmedi
Dark Knight Axe +1Reverse · Two-handed Axe35.000 TL103,2 GBOreadsOyuncu2 ilan35.000 – 39.999 TLDeğişmedi
Spear of Murky Waters +13Reverse · Spear35.000 TL119,5 GBZeroOyuncu2 ilan35.000 – 36.500 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +13Reverse · Bow35.500 TL127,2 GBDryadsOyuncu2 ilan35.500 TLDeğişmedi
Undefeatable Wirinom +11Reverse · Two-handed Sword35.899 TL105,9 GBOreadsOyuncu2 ilan35.899 – 48.800 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +8Unique · Two-handed Sword36.000 TL128,6 GBMinarkOyuncu2 ilan36.000 – 40.000 TLDeğişmedi

45.803 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 10 dk önce
  • 24.730%54 · 20 dk önce güncellendi
  • 16.594%36,2 · 24 dk önce güncellendi
  • 2.222%4,9 · 10 dk önce güncellendi
  • 2.120%4,6 · 28 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 47 dk önce güncellendi