Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

981 itemFiltreleri temizle

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Shenlong Bow +11Reverse · Crossbow247.000 TL625,3 GBDestanOyuncu3 ilan247.000 – 247.499 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Serpent +11Reverse · Dagger249.999 TL862,1 GBZeroOyuncu3 ilan249.999 TLDeğişmedi
Book of Wisdom (Lightning) +11Reverse · Staff269.999 TL964,3 GBMinarkOyuncu3 ilan269.999 – 400.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +21Reverse · Bow269.999 TL808,4 GBOreadsOyuncu3 ilan269.999 – 1.500.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +18Reverse · Bow285.000 TL982,8 GBZeroOyuncu3 ilan285.000 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - White Tiger +11Reverse · Jamadar325.000 TL1.388,9 GBPandoraOyuncu3 ilan325.000 – 450.000 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +10Unique · Bow335.000 TL1.196,4 GBMinarkOyuncu3 ilan335.000 – 1.500.000 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Impact +21Reverse · Two-handed Club500.000 TL1.724,1 GBZeroOyuncu3 ilan500.000 – 520.000 TLDeğişmedi
Mirage Dagger +1High Class · Dagger100 TL0,3 GBZeroOyuncu2 ilan100 – 5.500 TLDeğişmedi
Totemic Club +1Reverse · Two-handed Club101 TL0,4 GBPandoraSite2 ilan101 – 499 TLDeğişmedi
Harpoon +8High Class · Spear360 TL0,9 GBDestanOyuncu2 ilan360 – 1.500 TLDeğişmedi
Graham +1Reverse · One-handed Sword450 TL1,6 GBZeroOyuncu2 ilan450 – 950 TLDeğişmedi
Lightning Erenion +1Reverse · Staff497 TL1,7 GBZeroOyuncu2 ilan497 – 999 TLDeğişmedi
Totemic Spear +5Reverse · Spear850 TL3,7 GBAgarthaOyuncu2 ilan850 – 1.400 TLDeğişmedi
Hepa's Iron Bow +7High Class · Bow950 TL3,4 GBDryadsOyuncu2 ilan950 – 4.799 TLDeğişmedi
Elixir Staff +5Reverse · Staff998 TL3,0 GBOreadsOyuncu2 ilan998 – 1.599 TLDeğişmedi
Cleaver +8Middle Class · Dagger999 TL4,3 GBPandoraOyuncu2 ilan999 TLDeğişmedi
Elixir Staff +8High Class · Staff999 TL3,0 GBOreadsOyuncu2 ilan999 – 1.599 TLDeğişmedi
Chaos BaalUnique · Two-handed Axe1.149 TL3,4 GBOreadsOyuncu2 ilan1.149 – 1.150 TLDeğişmedi
Exceptional Raptor +7High Class · Long Spear1.499 TL6,4 GBPandoraOyuncu2 ilan1.499 – 1.998 TLDeğişmedi
Exceptional Totemic Spear +8High Class · Spear1.500 TL6,4 GBPandoraOyuncu2 ilan1.500 – 1.750 TL11 sa önce
Trainer Kate FaunUnique · Staff1.580 TL5,6 GBMinarkOyuncu2 ilan1.580 – 1.670 TLDeğişmedi
Trainer Kate Molok +5Unique · Staff1.599 TL5,7 GBMinarkOyuncu2 ilan1.599 – 1.670 TLDeğişmedi
Dread Shield +4Unique · Shield1.899 TL6,5 GBZeroOyuncu2 ilan1.899 – 1.999 TLDeğişmedi
Undefeatable Raum +1Reverse · Dagger2.100 TL6,3 GBOreadsOyuncu2 ilan2.100 – 7.900 TLDeğişmedi
Undefeatable Raum +7Unique · Dagger2.100 TL6,3 GBOreadsOyuncu2 ilan2.100 – 8.000 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Wirinom +3Unique · Two-handed Sword2.125 TL7,6 GBMinarkOyuncu2 ilan2.125 – 2.225 TLDeğişmedi
Hepa's Shard +7High Class · Dagger2.495 TL8,6 GBZeroOyuncu2 ilan2.495 – 2.975 TLDeğişmedi
Aztec Gold FulitolUnique · Staff2.650 TL9,5 GBMinarkOyuncu2 ilan2.650 – 2.780 TLDeğişmedi
Sweet Kiss Baal +5Reverse · Two-handed Axe2.750 TL8,2 GBOreadsOyuncu2 ilan2.750 – 2.900 TLDeğişmedi
Undefeatable Baal +5Reverse · Two-handed Axe2.850 TL8,5 GBOreadsOyuncu2 ilan2.850 – 51.999 TLDeğişmedi
Undefeatable Leonar +1Reverse · Priest Weapon2.850 TL7,2 GBDestanOyuncu2 ilan2.850 – 2.900 TLDeğişmedi
Weak Giant Baal +5Reverse · Two-handed Axe2.850 TL8,5 GBOreadsOyuncu2 ilan2.850 – 2.999 TLDeğişmedi
Lousy Pickpocket RaumUnique · Dagger2.900 TL10,4 GBMinarkOyuncu2 ilan2.900 – 3.060 TLDeğişmedi
Weak Giant WirinomUnique · Two-handed Sword2.999 TL10,7 GBMinarkOyuncu2 ilan2.999 – 3.175 TLDeğişmedi
Dread Shield +7Reverse · Shield3.000 TL10,8 GBDryadsOyuncu2 ilan3.000 – 3.100 TLDeğişmedi
Garp +8Unique · Staff3.000 TL10,8 GBDryadsOyuncu2 ilan3.000 – 7.900 TLDeğişmedi
Restricted Diet Windforce +1Reverse · Bow3.949 TL11,8 GBOreadsOyuncu2 ilan3.949 – 5.498 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Blue Dragon +1Reverse · Long Spear4.000 TL12,0 GBOreadsOyuncu2 ilan4.000 – 5.700 TLDeğişmedi
Priest Impact +11Reverse · Priest Weapon4.250 TL15,2 GBMinarkOyuncu2 ilan4.250 – 4.450 TLDeğişmedi
Eagle's Eye +6Reverse · Bow4.750 TL17,0 GBMinarkOyuncu2 ilan4.750 – 5.000 TLDeğişmedi
Aztec Gold Molok +7Unique · Staff4.999 TL17,9 GBMinarkOyuncu2 ilan4.999 – 5.800 TLDeğişmedi
Chaos Nebiros +1Reverse · Spear5.350 TL16,0 GBOreadsOyuncu2 ilan5.350 – 8.999 TLDeğişmedi
Hepa's Impact +5Reverse · Club5.750 TL20,6 GBDryadsOyuncu2 ilan5.750 – 6.500 TLDeğişmedi
Restricted Diet Raum +8Unique · Dagger5.900 TL17,7 GBOreadsOyuncu2 ilan5.900 – 65.000 TLDeğişmedi
Undefeatable Raum +8Unique · Dagger5.950 TL17,8 GBOreadsOyuncu2 ilan5.950 – 15.990 TLDeğişmedi
Undefeatable Nebiros +1Reverse · Spear5.999 TL15,2 GBDestanOyuncu2 ilan5.999 – 6.149 TLDeğişmedi
Lousy Pickpocket Windforce +1Reverse · Bow6.250 TL22,3 GBMinarkOyuncu2 ilan6.250 – 9.000 TLDeğişmedi

45.654 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 1 dk önce
  • 24.602%53,9 · 26 dk önce güncellendi
  • 16.592%36,3 · 1 dk önce güncellendi
  • 2.207%4,8 · 16 dk önce güncellendi
  • 2.116%4,6 · 4 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 54 dk önce güncellendi