Knight Online İtem Fiyatları

Sitelerdeki item ilanları item, level ve servera göre tek yerde: en ucuz ilan, satıcısı ve fiyatın ne zaman güncellendiği.

1.553 item

ItemEn ucuzServerSatıcıİlanFiyat aralığıFiyat güncellendi
Smite Hammer +9Reverse · Priest Weapon17.500 TL76,4 GBAgarthaOyuncu7 ilan17.500 – 32.222 TLDeğişmedi
Dark Knight Spear +6Unique · Long Spear20.000 TL59,9 GBOreadsOyuncu7 ilan20.000 – 68.000 TLDeğişmedi
Chaos Baal +11Reverse · Two-handed Axe23.999 TL71,9 GBOreadsOyuncu7 ilan23.999 – 39.950 TLDeğişmedi
Shenlong Bow +8Unique · Crossbow27.000 TL68,4 GBDestanOyuncu7 ilan27.000 – 39.999 TL7 sa önce
Mirage Dagger +19Reverse · Dagger33.000 TL117,9 GBMinarkOyuncu7 ilan33.000 – 59.999 TLDeğişmedi
Avedon +21Reverse · Two-handed Axe39.999 TL119,8 GBOreadsOyuncu7 ilan39.999 – 2.950.000 TLDeğişmedi
Rogue Full Plate Armor Boots +10Middle Class · Rogue Armor41.000 TL146,4 GBMinarkOyuncu7 ilan41.000 – 95.000 TLDeğişmedi
Hepa's Raptor +11Reverse · Long Spear59.000 TL201,4 GBZeroOyuncu7 ilan59.000 – 65.000 TLDeğişmedi
Gab's Blessing +21Reverse · Shield85.999 TL257,5 GBOreadsOyuncu7 ilan85.999 – 180.000 TL46 dk önce
Glave +10High Class · Long Spear99.000 TL337,9 GBZeroOyuncu7 ilan99.000 – 260.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Buju +11Reverse · Long Spear114.000 TL407,1 GBMinarkOyuncu7 ilan114.000 – 250.000 TLDeğişmedi
Weak Giant Wirinom +21Reverse · Two-handed Sword145.000 TL434,1 GBOreadsOyuncu7 ilan145.000 – 148.000 TLDeğişmedi
Gab's Adamant +11Reverse · Shield175.000 TL524,0 GBOreadsOyuncu7 ilan175.000 – 319.999 TLDeğişmedi
Dark Knight Spear +8Unique · Long Spear249.999 TL748,5 GBOreadsOyuncu7 ilan249.999 – 310.000 TLDeğişmedi
<PUSGB>'s Azagai +11Reverse · Bow300.000 TL759,5 GBDestanOyuncu7 ilan300.000 – 1.000.000 TLDeğişmedi
Old Bronze EarringEarring100 TL0,3 GBZeroOyuncu6 ilan100 TLDeğişmedi
Old Gold EarringEarring100 TL0,3 GBZeroOyuncu6 ilan100 TLDeğişmedi
Old Shio TearsRing100 TL0,3 GBZeroOyuncu6 ilan100 TLDeğişmedi
Impact +1Reverse · Club199 TL0,9 GBPandoraSite6 ilan199 – 999 TLDeğişmedi
Exceptional Iron Bow +1Reverse · Bow375 TL1,3 GBZeroOyuncu6 ilan375 – 1.299 TLDeğişmedi
Totemic Spear +7High Class · Spear445 TL1,5 GBZeroOyuncu6 ilan445 – 914 TLDeğişmedi
Exceptional Totemic Spear +7High Class · Spear462 TL1,6 GBZeroOyuncu6 ilan462 – 1.299 TLDeğişmedi
Mage EarringEarring590 TL2,0 GBZeroOyuncu6 ilan590 – 599 TLDeğişmedi
Exceptional Impact +1Reverse · Club649 TL2,2 GBZeroOyuncu6 ilan649 – 1.000 TLDeğişmedi
Elemental PendantNecklace694 TL2,4 GBZeroOyuncu6 ilan694 – 995 TLDeğişmedi
Fabric Coat +9Low Class · Priest Armor750 TL3,2 GBPandoraOyuncu6 ilan750 – 7.100 TLDeğişmedi
Roar of Yellow DragonClub775 TL2,3 GBOreadsOyuncu6 ilan775 – 5.500 TLDeğişmedi
Rogue Full Plate Armor Boots +9Middle Class · Rogue Armor1.050 TL3,8 GBDryadsOyuncu6 ilan1.050 – 3.500 TLDeğişmedi
Dread Shield +3Unique · Shield1.345 TL5,7 GBPandoraOyuncu6 ilan1.345 – 1.999 TLDeğişmedi
Ron's Gloves +5Reverse · Magician Armor1.750 TL6,3 GBDryadsOyuncu6 ilan1.750 – 10.500 TLDeğişmedi
Mage Linen Robe +9Low Class · Magician Armor1.995 TL6,8 GBZeroOyuncu6 ilan1.995 – 2.999 TLDeğişmedi
Krowaz Assassin Gauntlets +7High Class · Rogue Armor1.999 TL6,0 GBOreadsOyuncu6 ilan1.999 – 6.999 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Upper Garment +7High Class · Warrior Armor2.340 TL7,0 GBOreadsOyuncu6 ilan2.340 – 11.000 TLDeğişmedi
Krowaz Warrior Lower Garment +7High Class · Warrior Armor2.440 TL7,3 GBOreadsOyuncu6 ilan2.440 – 13.000 TLDeğişmedi
Chaos Baal +7Unique · Two-handed Axe2.449 TL7,3 GBOreadsOyuncu6 ilan2.449 – 29.999 TLDeğişmedi
Impact +5Reverse · Club2.634 TL9,0 GBZeroOyuncu6 ilan2.634 – 4.000 TLDeğişmedi
Avedon +5Reverse · Two-handed Axe2.699 TL8,1 GBOreadsOyuncu6 ilan2.699 – 24.999 TLDeğişmedi
Avedon +8Unique · Two-handed Axe2.699 TL8,1 GBOreadsOyuncu6 ilan2.699 – 24.999 TLDeğişmedi
Rogue Chitin Shell Pauldron +5Reverse · Rogue Armor2.749 TL11,7 GBPandoraOyuncu6 ilan2.749 – 4.999 TLDeğişmedi
Krowaz Assassin Helmet +7High Class · Rogue Armor2.900 TL10,4 GBMinarkOyuncu6 ilan2.900 – 6.999 TLDeğişmedi
GungnirUnique · Spear3.100 TL11,1 GBMinarkOyuncu6 ilan3.100 – 20.000 TLDeğişmedi
Exceptional Shard +11Reverse · Dagger3.250 TL9,7 GBOreadsOyuncu6 ilan3.250 – 37.000 TLDeğişmedi
Trainer Kate Fulitol +1Reverse · Staff3.840 TL11,5 GBOreadsOyuncu6 ilan3.840 – 17.999 TLDeğişmedi
Ruler of the Legend - Blue Dragon +5Unique · Long Spear4.375 TL14,9 GBZeroOyuncu6 ilan4.375 – 6.999 TLDeğişmedi
Undefeatable Windforce +7Unique · Bow4.400 TL13,2 GBOreadsOyuncu6 ilan4.400 – 6.990 TLDeğişmedi
Holy Knight Warrior Pauldron +1Reverse · Warrior Armor4.500 TL16,1 GBMinarkOyuncu6 ilan4.500 – 6.900 TLDeğişmedi
Hanguk Sword +9Unique · One-handed Sword4.999 TL15,0 GBOreadsOyuncu6 ilan4.999 – 49.999 TLDeğişmedi
Iron Bow +8Reverse · Bow4.999 TL17,1 GBZeroSite6 ilan4.999 – 14.999 TLDeğişmedi

45.481 ilan, 5 sitede

Son güncelleme 6 dk önce
  • 24.448%53,8 · 16 dk önce güncellendi
  • 16.624%36,6 · 21 dk önce güncellendi
  • 2.189%4,8 · 6 dk önce güncellendi
  • 2.083%4,6 · 24 dk önce güncellendi
  • 137%0,3 · 44 dk önce güncellendi